تماس با ما : ۴۴۲۵۱۲۱۰_۰۲۱

سه شنبه, 30 مرداد 1397

نماد اعتماد الکترونیک

Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Korean Russian Turkish

کاربر گرامی یکی دیگر از امکانات وب سایت تهران روز وجود منوی بروز رسانی لحظه ای در بخش آگهی های شما میباشد که با استفاده از این منو شما میتوانید آگهی های خود را در هر لحظه و بدون هیچ محدودیت زمانی بروز رسانی نمایید. در این حالت در هر بار کیلیک بر روی این منو، برای آگهی مورد نظر شما دو ویژگی مهم اتفاق خواهد افتاد:

1_ آگهی شما به صورت لحظه ای آپدیت گردیده که تاثیر بسیار بالایی در کسب رتبه های بالاتر در موتورهای جستجوگر برای هر کدام از آگهی های شما خواهد داشت.

2_ در این حالت با کیلیک روی منوی ذکر شده آگهی مورد نظر شما بالاترین رتبه را در میان آگهی های هم تراز خود خواهد داشت بدین صورت که اگر دیگر کاربران چند لحظه پیش آگهی خود را بروزرسانی نموده و آگهی آنها بالاتر از آگهی شما در سایت قرار گرفته باشد شما میتوانید با کیلیک روی منوی بروزرسانی رتبه بالاتری نسبت به دیگر کاربران در سایت تهران روز داشته باشید. این کسب رتبه را میتوانید در هر لحظه در سایت تهران روز مشاهده و امتحان نمایید.

نکته بسیار مهم : منظور از آگهی های هم تراز در متن بالا این میباشد که یک آگهی رایگان همیشه بعد از بروزرسانی میتواند بالاتر از دیگر آگهی های رایگان قرار گیرد و به هیچ عنوان نمیتواند بالاتر از آگهی های ویژه و آپشن اولین آگهی قرار گیرد و این در حالیست که اگر آگهی ویژه باشد و یا از آپشن اولین آگهی استفاده نموده باشد میتواند پس از بروز رسانی بالاتر از سایر آگهی های ویژه و یا آپشن اولین آگهی قرار گیرد بدین ترتیب در این حالت حق هیچ یک از آگهی دهندگان تضییع نشده و یک رقابت هماهنگ در میان آگهی های هم تراز به صورت کاملاً هدفمند در جریان خواهد بود.