تماس با ما : ۴۴۲۵۱۲۱۰_۰۲۱

سه شنبه, 30 مرداد 1397

نماد اعتماد الکترونیک

Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Korean Russian Turkish

کاربر گرامی در هنگام ثبت آگهی با قرار دادن موس خود بر روی هرکدام از عناوین فیلدها، راهنمای مربوطه به نمایش در خواهد آمد فقط جهت بالا بردن کیفیت آگهی خود به نکات زیر توجه فرمایید :

1 _ از ثبت آگهی تکراری جداً پرهیز نمایید.

2 _ حتماً نسبت به انتخاب مجموعه مناسب برای آگهی خود توجه لازم را داشته و حداقل یک تصویر برای آگهی خود قرار دهید.

3 _ با توجه به ثبت محل آگهی شما روی گوگل مپ آنلاین با جابجایی آیکون مربوطه در هنگام ثبت آگهی خود آدرس دقیق آنرا مشخص نمایید.

4 _ شماره های تماس خود را در بخش مربوطه وارد نموده و در صورت وجود چندین شماره با اینتر نمودن، میتوانید هر شماره را در یک سطر قرار دهید.

5 _ نکته مهم : حتماً سعی نمایید که بعد از آپلود تصویر و یا تصاویر هر آگهی با کیلیک روی هر تصویر در قسمت سمت راست پایین تصویر به جای نام تصویر آپلود شده عنوانی فارسی مطابق با عنوان آگهی خود ، برای هر تصویر وارد نمایید این عنوان در زمان قرار گیری موس روی آن درون آگهی شما به نمایش درآمده و اطلاعاتی را راجع به تصویر مورد نظر، در اختیار کاربر قرار خواهد داد و همچنین با توجه به عنوان تصاویر آگهی، رتبه آگهی شما در موتورهای جستجوگر بالا خواهد رفت. اگر این نکته را رعایت نفرمایید نام تصویر آپلود شده به صورت خودکار به جای عنوان تصویر نمایش داده خواهد شد.

نکته : در صورتی که آگهی خود را ثبت نموده اید میتوانید در بخش ویرایش آگهی طبق راهنما عناوین تصاویر خود را وارد نموده و یا تغییر دهید.

6 _ به طور کاملاً دلخواه نیز میتوانید در بخش تجاری نمودن آگهی ، آگهی خود را تجاری نموده و از مزایای بسیار خوب این بخش استفاده نموده و از آن بهره ببرید. اطلاعات بیشتر