تماس با ما : ۴۴۲۵۱۲۱۰_۰۲۱

جمعه, 26 مرداد 1397

نماد اعتماد الکترونیک

Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Korean Russian Turkish

اگر آگهی شما توجه خریداران و کاربران را هنگام جستجو و گردش در سایت تهران روز جلب نکند و دیده نشود، بدون شک آگهی موثری نخواهد بود و ممکن است به فروش کالا یا خدمات شما کمک چندانی ننماید.

بنابراین وب سایت تهران روز برای دیده شدن بهتر و تقویت آگهی شما ، آپشن های تجاری مختلفی را فراهم کرده است تا شما بتوانید به راحتی، اثرگذاری و بازدید آگهی خود را بسیار بالاتر از آگهی رایگان نمایید تا آگهی شما زودتر به نتیجه رسیده و شما نیز به نتیجه و سود دهی مطلوب دست یابید.

به این ترتیب و در حال حاضر با پرداخت هزینه ای کم و و با کمک یکی از آپشن های ویژه صفحه اصلی ، آگهی ویژه موبایل و ثابت تمامی صفحهات ، اولین آگهی ، آگهی کادر دار و آگهی رنگی متمایز می توانید آگهی خود را تجاری و متمایز نمایید و بازدید آن را به طور چشمگیر و هدفمند افزایش دهید. (جهت مشاهده تعرفه ها اینجا را کیلیک نمایید)

نکته مهم : هم اکنون شما میتوانید با استفاده از شارژ موجود در اکانت خود از تمامی امکانات تجاری نامبرده شده در بالا استفاده نمایید. بدین صورت که میتوانید با استفاده از منوی آگهی های شما وارد بخش ویرایش آگهی مورد نظر شده و در بخش تجاری نمودن آگهی خود با مشاهده تعرفه هر آپشن و مختصری از ویژگیهای آن و با انتخاب آپشن دلخواه و کیلیک روی دکمه ذخیره وارد بخش پرداخت شده و در بخش، پرداخت با استفاده از شارژ و کیلیک روی دکمه پرداخت وجه آگهی مورد نظر خود را از محل شارژ هدیه خود پرداخت نمایید. در صورت لزوم نیز میتوانید با کیلیک روی منوی افزایش موجودی و با استفاده از درگاه آنلاین بانک ملت اکانت خود را به میزان دلخواه به اضافه ده در صد شارژ هدیه، شارژ نمایید.

همچنین شما میتوانید در همان ابتدای ثبت آگهی آپشن تجاری آگهی خود را انتخاب نموده که در این حالت در بخش آگهی های شما منویی با نام پرداخت ایجاد خواهد شد که شما میتوانید با استفاده از شارژ موجود در اکانت خود با کیلیک روی منوی پرداخت وارد مرحله پرداخت شده و با انتخاب قسمت پرداخت توسط شارژ موجود شما، عملیات پرداخت را انجام دهید