تماس با ما : ۴۴۲۵۱۲۱۰_۰۲۱

سه شنبه, 27 شهریور 1397

نماد اعتماد الکترونیک

Persian Arabic Chinese (Simplified) English French German Korean Russian Turkish

1 _ سیستم ثبت آگهی بسیار آسان و سریع و کارآمد، به همراه راهنمای آنلاین و تنها در یک صفحه.

2 _ امکان استفاده از گوگل مپ آنلاین درون قسمت ثبت آگهی ها به شکلی بسیار آسان و تنها با کشیدن و رها نمودن آیکن موجود در روی نقشه به محل آگهی خود، که در این حالت محل آگهی شما نه تنها در روی نقشه گوگل موجود درون آگهی شما به نمایش در خواهد آمد بلکه درون گوگل مپ آنلاین موجود در صفحه اصلی سایت و همچنین در منوی گوگل مپ آگهی ها (جهت مشاهده اینجا را کیلیک نمایید) به شکلی بسیار زیبا و  به همراه تصویر آگهی شما و همچنین توضیحات و لینک آن به نمایش در خواهد آمد که بدین ترتیب کاربر میتواند آگهی های مورد نظر خود را به صورت آنلاین و در نزدیکترین مکان نسبت به محل سکونت و یا کار خود بیابد.

نکته مهم : نکته مهم اینکه پس از باز کردن آگهی شما توسط کاربران هر کاربر میتواند در قسمت محاسبه بهترین و کوتاهترین مسیر تا محل آگهی دهنده، موجود در قسمت پایین نقشه گوگل آگهی مذکور آدرس محل خود را وارد نموده و با کیلیک روی منوی محاسبه مسیر ، بهترین و کوتاهترین مسیر را تا محل آدرس آگهی دهنده مشاهده نماید. پس لازم به ذکر است که حتماً نسبت به وارد نمودن آدرس خود به طور صحیح و جانمایی آن در روی نقشه گوگل در هنگام ثبت آگهی اهتمام لازم را داشته، تا کاربران به راحتی بتوانند آدرس دقیق شما را جهت دریافت خدمات و یا ... روی نقشه گوگل مشاهده نمایند

3 _ اختصاص یک آدرس کاملاً اختصاصی برای هر آگهی، بدون محدودیت زمانی و کاملاً منطبق و هماهنگ با عنوان آگهی مذکور و استفاه از کلمات عنوان آگهی در آدرس آگهی مورد نظر، جهت رویت صحت این سیستم میتوانید آگهی های مورد نظر خود را درون مرورگر خود باز نموده و آدرس موجود درون بخش آدرس مرورگر خود را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است که این سیستم تاثیر بسزایی در کسب رتبات بالاتر آگهی شما درون موتورهای جستجوگر نظیر گوگل و یاهو و ... خواهد داشت که به طبع باعث بهتر دیده شدن آگهی شما توسط کاربران خواهد شد.

4 _ وجود یک سیستم سرچینگ بسیار قوی و حساس به کلمات و هدفمند و با فیلترهای متنوع، نظیر جستجو توسط آدرس آگهی ها و یا مجموعه مورد نظر کاربر و یا با توجه به مدت زمان گذشته از ثبت آگهی مورد جستجو که این امر در به نتیجه رسیدن آگهی ، آگهی دهندگان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

5 _ وجود یک نقشه سایت بسیار کارآمد جهت ثبت هرچه سریعتر و دقیقتر و هدفمند تر آگهی شما در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل و یاهو و ... _ این سیستم تاثیر بسزایی در قرار گرفتن آگهی شما در نتایج سرچ های مطابق با مجموعه انتخابی شما، درون موتورهای جستجوگر خواهد داشت. جهت مشاهده آن میتوانید روی نقشه سایت موجود در منوهای سایت کیلیک نمایید.

6 _ وجود سیستم نمایش آگهی ها بدون کیلیک روی آنها و فقط با قرار گرفتن موس کاربر روی هر آگهی درون مجموعه مربوطه، که در کمترین زمان بیشترین اطلاعات در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

7 _ معرفی کالا و یا خدمات خود در بازار بزرگ پایتخت و سایر استانها و شهرستانها

8 _ قرار گرفتن آدرس وب سایت آگهی دهنده روی تمامی آگهی ها به طور رایگان و ایجاد بک لینک برای وب سایت آگهی دهنده

9 _ استفاده از سیستم بروزرسانی لحظه ای و بدون محدودیت زمانی و همچنین امکان جابجایی هر آگهی و بالاتر قرار گرفتن آن آگهی در میان آگهی های هم تراز خود در صورت بروزرسانی لحظه ای و بدون محدودیت، که در این حالت آگهی مورد نظر با توجه به بالاتر قرار گرفتن در نتایج سایت حتماً بیشتر از آگهی های دیگر مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.

و ده ها ویژگی مطلوب دیگر که جهت رفاه حال شما کاربران گرامی و در راستای هر چه بیشتر نتیجه بخش بودن آگهی های اینترنتی توسط تیم طراحی وب سایت تهران روز به رایگان در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است.

امید است که توانسته باشیم خدمت اندکی به هموطنان عزیزمان نموده باشیم.

با آرزوی موفقیت روزافزون _ مدیریت وب سایت تهران روز